Vaikų čempionate – trys medaliai

maniezasPraėjusią savaitę Kaune vykusiose Lietuvos lengvosios atletikos vaikų pirmenybėse (gimusių 2001 metais ir jaunesnių) be apdovanojimų ir medalių neliko Panevėžio jaunieji lengvaatlečiai. Eivilė Cemnolonskytė šuolio į tolį rungtyje, pasiekusi 4,55 m rezultatą, užėmė antrą vietą. Mergaitė šeštą vietą užėmė 200 metrų bėgimo rungtyje, atstumą įveikusi per 29,4 sek. Ją treniruoja Aldona Dobregienė.

Trenerio Kazio Šaulio auklėtinis Vaidas Janonis 1000 m bėgimo rungtyje liko trečias atstumą įveikęs per 3 min. 19,81 sek. įdomu tai, kad berniukas lengvąją atletiką sportuoja tik pusę metų. Bronzos medalį iškovojo ir Remigijus Jovaiša 3 kg rutulio stūmimo rungtyje (11,02 m). Jį treniruoja Vidmantas Ščevinskas ir Jonas Auga.

Kiti panevėžiečių rezultatai: Andrius Chatkevičius, 60 m bėgimo rungtis – 9 vt., Darius Kriukovskis, 600 m bėgimo rungtis, 1 min. 56,91 sek. Vakarė Matuliauskaitė, 1000 m bėgimo rungtis, 3 min. 46,48 sek. – 10 vt., Marius Kriukovskis, 3 kg rutulio stūmimas, 9,6 m – 9 vt.

Varžybose iš viso dalyvavo apie 300 sportininkų iš visos Lietuvos.