Aukštaitijos Verslas

Horoskopas savaitei, birželio 3-9 d.


Avinas

Turėsite daugiau dėmesio skirti darbui, nors atėjus vasarai ir norėtųsi viską mesti ir eiti atostogų. Šiuo metu vadovybė nėra visiškai patenkinta tuo, kaip atliekate savo pareigas. Turite puikią galimybę įrodyti, kad yra priešingai. Norėdami likti sportiški, kasdien judėkite ir mankštinkitės.

Jautis

Venkite pažadų, tuščių kalbų – už savo žodžius teks atsakyti. Būkite ypač atsargūs dirbdami su dokumentais. Galimos klaidos ir netikslumai, dėl kurių teks raudonuoti prieš vadovus. Ši savaitė ypač palanki mokyklų ir universitetų studentams problemoms spręsti mokymosi ir švietimo srityse.

Dvyniai

Laukia atlygis už sunkų darbą. Būsite įvertinti, apdovanoti, tikėtina, gausite pajamų iš netikėto šaltinio. Daugelis šią savaitę galės įgyvendinti ilgalaikius planus, susijusius su verslo srities plėtra. Gali būti, kad pasirašysite pelningą sandorį arba gausite netikėtai gerą žinią verslo srityje.

Vėžys

Šią savaitę geriau nesiskolinti pinigų, o kilusias problemas spręsti vien savomis lėšomis. Gali būti, kad teks pasirinkti tarp malonumo ir būtinybės, tačiau kol kas kitos išeities nėra. Neverta sutelkti viso dėmesio į finansus – netrukus viskas pradės tekėti natūralia vaga ir garbingai išspręsite kilusias problemas, be to, gausite ir vertingos gyvenimiškos patirties.

Liūtas

Pajusite energijos ir jėgų antplūdį, jus lydės dar ir optimistinis požiūris į gyvenimą. Laikotarpį turite išnaudoti tinkamai, skirkite laiko sprendimams, kurių nebegalite daugiau atidėlioti. Jūsų sugebėjimas racionaliai planuoti savo laiką ir jėgas užduotims atlikti padės pagaliau atsikratyti atsibodusių sunkumų.

Mergelė

Savaitės pradžioje daug laiko skirsite svarstyti svarbiems planams, kuriuos norėsite atlikti antrojoje šių metų pusėje. Po nesenų didelių išlaidų pagaliau atsigausite finansiškai. Skirkite daugiau laiko fiziniam darbui atvirame ore – pajusite didžiulį malonumą. Savaitės pabaigoje laukite verslo pasiūlymo iš senų draugų.

Svarstyklės

Nutrauksite nuobodžių ir vienodų dienų virtinę, daugiau laiko skirsite menui ir savo talentams ugdyti. Jums suteikiama puiki galimybė realizuoti daugelį savo norų ir priimti atsakingus sprendimus, turėsiančius įtakos ateičiai. Neklauskite draugų patarimo, tai gali išmušti iš vėžių, o jei norite su kuo nors pasitarti, pasidalykite problema su artimaisiais.

Skorpionas

Laukia sėkmingas laikotarpis, galite tikėtis pasisekimo visuose pradėtuose darbuose. Stenkitės neleisti laiko veltui – spręskite neatidėliotinas problemas arba imkitės naujos veiklos. Pagalvokite apie ateities perspektyvas. Gali tekti atsisakyti kai kurių ankstesnių idėjų ir planų, tačiau juos galėsite pakeisti įdomesnėmis ir daug žadančiomis galimybėmis.

Šaulys

Atsidursite įvykių centre – visų aplinkinių dėmesys bus skirtas būtent jums. Pasijusite vėl reikalingi, būsite paklausūs. Atsiras puiki galimybė parodyti profesionalumą ir organizacinius įgūdžius – tai visiems duos puikių rezultatų. Drąsiai planuokite naujus svarbius pirkinius – nepraleiskite didžiųjų vasaros nuolaidų!

Ožiaragis

Daug laiko praleisite darbe. Artimiausiomis dienomis baigsite pradėtus ir sulauksite ilgalaikių darbų rezultatų. Pagerės ne tik nuotaika – imsite geriau save vertinti, jūsų įgūdžius pastebės ir artimieji. Galima ir finansinė sėkmė. Palankios aplinkybės padės lipti karjeros laiptais.

Vandenis

Daugiausia dėmesio skirsite buičiai, šeimai, namų ruošos darbams. Venkite tingumo, būkite aktyvūs ir ryžtingi, tai padės lengvai atlikti visas užduotis. Savaitės pabaigoje daugiau laiko skirkite protui lavinti. Finansinė padėtis bus gana stabili, nesitikėkite nei labai didelių pajamų, nei išlaidų.

Žuvys

Laukia gana įtempta darbo savaitė. Daug darbų ir kilusios komplikacijos privers pamiršti miegą ir poilsį, visa galva pasinersite į profesines problemas. Nusiteikite įprastoms pareigoms skirti daugiau pastangų, naujai pažvelkite į situaciją, paieškokite naujų sprendimo būdų. Nepriimkite jokių skubotų sprendimų bendraudami su viršininkais ir kolegomis. Saugokite dvasinę ramybę.

2013-06-03 00:00