Aukštaitijos Verslas

Savaitgaliui, sausio 7–8 dienoms


Avinas

Turėsite labai konkrečių planų, pavyzdžiui, ką nors įsigyti. Šeštadienį savo norus pildysite pagal savo svajones ar motyvus, tačiau šie bus suprantami tik jums patiems. Sekmadienį vertingos bus jūsų pastangos sukurti patogią aplinką ir sau, ir artimiesiems, net jei būsite linkę kiek persistengti.

Jautis

Būdami savimi daug geriau viską atliksite, nei bandydami kam nors įtikti. Regis, be didelių pastangų atkreipsite sau reikalingų asmenų dėmesį,  išpildysite artimo draugo norą. Sekmadienį, pasijutę atsakingi už tai, kad kiti puikiai pailsėtų, vykusiai atliksite savo misiją.

Dvyniai

Savaitgalį rečiau kaišiokite nosį, kur jūsų nekviečia, o likę ten, kur esate, skirkite laiko poilsiui ir savo vidinei ramybei atkurti. Šeštadienį prieš akis regėsite nesavanaudiškus tikslus, o jiems įgyvendinti gali būti daug noro, bet mažai ryžto. Sekmadienį pasirinkite užkulisinę veiklą, nerizikuokite tuo, ką turite.

Vėžys

Savaitgalį leisdami su draugais, jausitės esantys ten, kur turite būti. Šeštadienį savo grupės nariams dosniai dalysite patarimus ar kartu su jais svajosite apie būsimas keliones, jas planuosite. Sekmadienį jums bus tinkamesnis pasyvus poilsis, nepasiteisins rizikingi ar nauji komandiniai sumanymai.

Liūtas

Ne kartą iš jūsų bus pareikalauta palikti patogias pozicijas, tačiau dėl savo ambicijų to nepadarysite. Šeštadienį neatstumsite kitų žmonių ištiestos rankos ir priartėsite prie savo tikslų. Sekmadienį savo užsispyrimu pelnysite artimųjų ir bičiulių pagarbą.

Mergelė

Savaitgalį jūsų niekas nepajėgs išmušti iš pasirinktos krypties, nesugebės ir paskubinti. Šeštadienį būsite kupini altruizmo ir pildysite savo artimo žmogaus svajones. Per sekmadienį keliaudami lėtai, ramiai ir savimi pasitikinčiai, pateksite ten, kur jums reikia.

Svarstyklės

Pasirūpinkite sąjungininkais, antraip prarasite dalį galimų dovanų ar kitų gerybių. Šeštadienį praverstų pasitelkti pasiūlytą pagalbą ar paramą tam, kad įvykdytumėte savo sumanymus. Sekmadienį verčiau pasitikėkite tuo, kas tikra, o ne išgalvota.

Skorpionas

Šiandien neapsispręsite, kas jums svarbiau: jūsų komanda ar jūs. Užuot buvę gerais komandos žaidėjais, norėsite kažkaip išsiskirti, todėl ignoruosite kai kurias grupės užduotis. Regis, tai bus klystkelis, nepadedantis išpildyti savųjų ambicijų ir neleidžiantis tinkamai prisidėti prie komandos darbo.

Šaulys

Savaitgalį pateiktos buities užduotys jūsų netrikdys. Net jų negavę iš kitų, patys susirasite ir mielai tuo užsiimsite. Šeštadienį savo veiksmais sieksite užtikrinti šeimos laimę, todėl vos paprašyti viską mesite tam, kad įvykdytumėte namiškių pageidavimus. Sekmadienį visa galva pasinersite į kasdienybę.

Ožiaragis

Laisvą laiką galėsite skirti tam, kas jus džiugina, ir tiems, kuriuos mylite. Šeštadienį noriai tikėsite tuo, kas išgalvota, o norėdami užmegzti smagių pažinčių ar gauti įkvepiamų žinių, lipkite į bendravimo traukinį. Sekmadienį, paraginti rizikuoti ar išbandyti ką nors nauja, jei tai darysite, sau nepadėkosite.

Vandenis

Savaitgalį labiausiai norėsite mėgautis namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais. Šeštadienį būsite dosnūs kaskart, kai galėsite išpildyti savo šeimos narių pageidavimus. Niekur neskubėdami pasieksite sekmadienį, o tądien jums reikės privatumo, saugumo, namų ramybės ir galimybės kuo daugiau laiko leisti su artimaisiais.

Žuvys

Jus sustiprins trumpos išvykos, bendravimas ir patikimų ryšių kūrimas su šalia esančiaisiais ar tais, su kuriais sutiksite. Šeštadienį leiskite savo mintis lietis, kad kiti sužinotų tai, ką paprastai esate linkę slėpti. Sekmadienį visur suspėsite judėdami sau įprastu tempu, todėl, gavę pasiūlymų paskubėti, juos ignoruokite.

2017-01-07 02:30