Aukštaitijos Verslas

Antradieniui, sausio 10 dienai


Avinas

Šiandien daug kalbėsitės temomis, kurios kitomis dienomis jūsų nedomintų. Nors bus aibė jus palaikančių žmonių, atsiras ir tokių, kurie skeptiškai vertins jūsų turimą informaciją. Jei ne ieškosite originalių sprendimų, o visaip maištausite, pjausite šaką, ant kurios sėdite.

Jautis

Saugūs ir ramūs jausitės tada, kai žinosite, kad esate tinkamai vertinami. Regis, vilties atrasite kasdienėje veikloje, tačiau pasitikėjimo ar paramos jums bus pagailėta. Įgyvendindami neįtikėtiną sumanymą kam nors padaryti įtaką, veikiau pasieksite priešingo rezultato.

Dvyniai

Bus ypač saldu pasišnekučiuoti ir tame bendravimo koncerte jūs griešite pirmuoju smuiku, nes būsite kūrybiški, entuziastingi, tačiau girdintys ir rūsčių pastabų iš savo partnerių. Išvengsite išsiskyrimų, jei neskubinsite įvykių ir iš bičiulių ar kolegų nereikalausite to, ko jie nenori jums duoti.

Vėžys

Šiandien net būdami tarp žmonių, regis, jausitės vieniši. Norėdami prisitaikyti prie sau nepatogių aplinkybių galbūt dangstysitės kaukėmis arba nuo visko atsiribosite. Džiaugsmo spinduliai jus pasieks iš namų, o pareigos užguls pečius sunkia našta. Beje, skrisis jūsų ir partnerių požiūris į tikslus, kuriuos išsikelsite.

Liūtas

Džiaugsmo ir stiprybės šaltinį atrasite tarp kolegų ir draugų, su kuriais noriai dalysitės įvairiausia informacija. Jums bus svarbu žinoti, kuo gyvena aplinkiniai. Kai bendravimas grupėje džiugins, jūsų saviraiškos galimybės menks. Be to, buityje ar darbo rutinoje bus sunku pritaikyti savo žinias ar požiūrį.

Mergelė

Šiandien, užuot puolę prie daugybės savo darbų, pradėkite nuo aktualiausio. Kad darbo netrikdytų pokalbių gausa, iškalbą ar sustiprėjusius derybinius gebėjimus panaudokite rezultatams gerinti. Beje, namų problemos nelauks, o rizikingi sprendimai, priimti vaikantis laimės akimirkų, jas veikiau atitolins.

Svarstyklės

Bus sunku nusėdėti vienoje vietoje ar su kitais nepasidalyti turimomis žiniomis. Daug ką žinosite geriau už kitus ir savo nuomonę ginsite. Laimė, jumis tikės ir jus gerbs, tačiau bus vėlavimų ar keblumų gauti informaciją. Beje, radikalūs mylimo žmogaus pasiūlymai gali nebūti tokie vertingi jūsų šeimai, kaip bus teigiama.

Skorpionas

Šiandien pelnyti kitų žmonių pasitikėjimą jums pavyks nepaviršutiniškai žvelgiant į įprastas problemas. Tiesa, bus tinkamos sąlygos neatlygintinai atlikti gerą darbą, tačiau finansiniai sprendimai nedžiugins. Palengvėjimo nesuteiks ir bandymai neįprastu būdu susidoroti su kasdienių pareigų našta ar iš jų išsivaduoti.

Šaulys

Derybos ar susitikimai vyks smagiai, ypač tada, jei dažniau klausysitės, nei patys reikšite savo nuomonę. Komandinis darbas įkvėps ir įtrauks, tačiau jums skeptiškumo nebus pagailėta. Netikėti jūsų sprendimai dėl atžalų ar laisvalaikio gali turėti ne naudingų, kaip tikitės, o nuostolingų pasekmių.

Ožiaragis

Šiandieną pradėsite tikėdamiesi kuo geriau įvykdyti savo kasdienes užduotis, kad ir kokios jos būtų. Tiesa, ryte tai gali būti sunku, dėl pataikavimo tiems, kurie nori su jumis pasišnekučiuoti. Vėliau kalbos dovaną naudokite tam, kad jūsų dienos misija nenueitų vėjais, o padėtų jums įprasminti savo dieną mažais, bet ne mažiau reikšmingais rezultatais.

Vandenis

Šios dienos rytą noriai teiksite kitiems dovanas ar kitaip dalinsitės tuo, ką turite. Regis, priežastis bus paprasta – tai suteiks jums džiaugsmo, o jūs tikėsite, kad tokiu būdu pralinksminate kitus. Beje, radę tinkamų žodžių, pritaikysite juos saviraiškai, įgyvendinant kūrybinius sprendimus, užsiimant pomėgiu ar auginant vaikus.

Žuvys

Ryte jūsų pastangos įtikti savo šeimai gali būti laiko ir energijos švaistymas. Bus daug geriau, jei neatsisakysite savo poreikių dėl artimųjų, tačiau ir jų nenustumsite į paskutinį planą. Būdami dėmesingi savo šeimos nariams, išgirsite iš jų svarbių dalykų ar išorinis pasaulis jums pašnabždės šį tą, kas padėtų užtikrinti šeimos gerovę.

2017-01-10 00:49