Aukštaitijos Verslas

Pirmadieniui, sausio 9 dienai


Avinas

Ryte kiek pasvajoję apie uždraustą vaisių, vėliau nenustygsite vietoje, nes norėsite visur suspėti. Rinksite naujienas iš smalsumo ir jomis su kitais dalinsitės manydami, kad ir kiti be jų neapsieis. Šitaip skubėdami, nei patys sotūs būsite, nei kitų pasotinsite. Geriausias pagalbininkas – jūsų lankstumas ir išradingumas įvairiose situacijose.

Jautis

Ryte jūsų palankumu ar dosnumu pasinaudos jūsų komandos nariai, tačiau vėliau jūsų nagai bus atgręžti į save. Rinkdamiesi, kas vertinga, o kas ne, įvertinsite ne tik aplinkinius žmones, jų reikšmę, bet ir savo pastangas. Informacijos gausą ir pažintis panaudosite tam, kad iš to gautumėte kokios nors naudos sau.

Dvyniai

Nuo ryto turėsite išties gražų tikslą, kuris, elgiantis įprastai, kažin ar bus pasiektas. Vėliau daugiausiai laiko skirsite kalboms, regis, daugiausiai kalbėdami apie save, savo norus ir tai, kas jums aktualu. Net ir žinodami, kad ir kiti nori šnekėti, negalėsite liautis. Tikriausiai to ir nereikia, ypač jei tame bendravimo traukinyje esate savimi.

Vėžys

Ryte turėsite ką kitus išmokyti, tačiau šie gražūs norai bus sunkiai įgyvendinami. Pajutę, kad nepavykta lengvai prisiirti iki tikslo, pabūkite atokiau nuo tos vietos, kuriame vyksta pagrindiniai dienos įvykiai ar pasirinksite stebėtojų pozicijas. Tokiu būdu tinkamai peržiūrėsite turimą informaciją ir ją panaudosite atstatyti save ir ryšius su kitais.

Liūtas

Ryte kažkieno dosnumas veikiau trikdys jūsų komandos veiklą, nei prisidės prie jūsų visų sėkmės. Įdienojus rinksitės aktyvų bendravimą kolektyve ir pasidalinimą naujienomis. Atviri pašnekesiai bus tai, kas leis jums suprasti komandos narius, savo bičiulius ir jų elgesio motyvus. Tiesa, mažos gudrybės visą dieną bus veiksmingos.

Mergelė

Ryte būsite pernelyg patiklūs dėl to, ką jums žada jūsų partneriai, tačiau vėliau įsijungsite kitą bėgį. Jo padedami imsitės veiklos, turėdami viltį būti pastebėti ir gauti gerą savo pastangų įvertinimą. Jūsų tikslus pasiekti geriausiai padės komunikaciniai gebėjimai ir pastangos suvaldyti aplink jus besisukantį informacijos srautą.

Svarstyklės

Šį rytą jūsų dideliems polėkiams neliks laiko dėl meilės darbui ar bandymų kai kam iš kolegų padėti susitvarkyti su užduotimis. Vėliau atgausite savo įtaigą ir visas galimybes pritaikyti žinias, mokant ar įtikinėjant kitus bei įgyjant kitų asmenų palankumo. Būdami lankstūs ir optimistiški, turėsite kuo pasidžiaugti.

Skorpionas

Ryte noriai rizikuosite dėl to, kas jums smagu ar dėl tų, kuriuos mylite. Jei tai neatneš niekam žalos, kodėl gi ne? Kita savo dienos užduotimi pasirinksite suvaldyti aplink jus esantį chaosą, įvedant jame bent minimalią tvarką. Tinkamiausiai savo planus įgyvendinsite, pasitelkę į pagalbą savo gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti.

Šaulys

Dienai prasidėjus dalį savo laiko paaukosite šeimai, tačiau dėkingumo nesulauksite. Vėliau tęsite aktyviai bendraudami ir visaip plėsdami socialinius ryšius. Tiesa, bus daug svarbiau pasiklausyti ir kitų nuomonės, užuot pareiškus savąją. Bus galimybių ir priežasčių išsiaiškinti šį tą, kas iki tol jums trukdė kurti patvarius santykius.

Ožiaragis

Šiandieną pradėsite tikėdamiesi kuo geriau įvykdyti savo kasdienes užduotis, kad ir kokios jos būtų. Tiesa, ryte tai gali būti sunku, dėl pataikavimo tiems, kurie nori su jumis pasišnekučiuoti. Vėliau kalbos dovaną naudokite tam, kad jūsų dienos misija nenueitų vėjais, o padėtų jums įprasminti savo dieną mažais, bet ne mažiau reikšmingais rezultatais.

Vandenis

Šios dienos rytą noriai teiksite kitiems dovanas ar kitaip dalinsitės tuo, ką turite. Regis, priežastis bus paprasta – tai suteiks jums džiaugsmo, o jūs tikėsite, kad tokiu būdu pralinksminate kitus. Beje, radę tinkamų žodžių, pritaikysite juos saviraiškai, įgyvendinant kūrybinius sprendimus, užsiimant pomėgiu ar auginant vaikus.

Žuvys

Ryte jūsų pastangos įtikti savo šeimai gali būti laiko ir energijos švaistymas. Bus daug geriau, jei neatsisakysite savo poreikių dėl artimųjų, tačiau ir jų nenustumsite į paskutinį planą. Būdami dėmesingi savo šeimos nariams, išgirsite iš jų svarbių dalykų ar išorinis pasaulis jums pašnabždės šį tą, kas padėtų užtikrinti šeimos gerovę.

2017-01-09 02:34