Aukštaitijos Verslas

Aktorė žavėjo romansais


Jau pusantrų metų aktorės ir televizijos projektų vedėjos Ingos Jankauskaitės gerbėjai nieko negirdi apie jos gyvenimą. Ištekėjusi už notaro Mariaus Stračkaičio, pagimdžiusi dvynukus ir persikėlusi gyventi į Klaipėdą moteris visiškai atsiribojo nuo viešo gyvenimo. Pagausėjus šeimai žinoma aktorė sakė, kad nori visiškai atsiduoti motinystei.

Ingos norui buvo lemta išsipildyti. Aktorės nebeliko nei teatre, nei televizijoje, nei garsiuose elito susibūrimuose. Žurnalistai kartkartėmis bando įkalbėti Ingą nors vienam interviu, tačiau televizijos laidų vedėja neperkalbama – asmeninio gyvenimo ramybė jai kur kas svarbiau už viešumą ir dėmesį.

Nutraukusi ir savo muzikinę veiklą, aktorė nesulaužė tik vienintelės tradicijos – vasarą, vieną kartą per metus, dainuoti „Muzikuojančiame kelte“, kuriame atlikėjų koncertai derinami su pasiplaukiojimu jūra.

Savaitgalį Ingos gerbėjai turėjo progą pasiklausyti nuostabaus savo mylimos aktorės balso. I.Jankauskaitė su gitaros virtuozu Aurelijumi Globiu parengė rusiškų romansų programą. Tą vakarą Inga atrodė puikiai, visai kaip televizijos laikais.

Pasaulį užvaldė tiek daug vienadienių, nevertingų dalykų, kaip įvairūs televizijos projektai ir skandalai, ir lieka vis mažiau tikrų, nepaviršutiniškų dalykų“, – sakė I.Jankauskaitė. Ingos atliekamuose romansuose vyravo meilės tema. Aktorė su didžiuliu energijos užtaisu atliko dainas iš senų kino filmų.

DELFI“ INF.

2012-07-31 13:05