Aukštaitijos Verslas

Karas arba vedybos!


Kanadoje gyvenanti prancūzų kilmės aktorė užvertė Aleką Boldviną elektroniniais laiškais, reikalaudama ją vesti ir grasindama pradėti karą, jeigu jis to nepadarys.

40-metė Ženevjeva Saburin parašydavo A.Boldvinui po 10 elektroninių laiškų per dieną, kuriuose atsispindėdavo visa jausmų gama – nuo susižavėjimo iki grasinimų.

Ketvirtadienį Manhatano teismui pateiktuose naujuose dokumentuose aktorius informuoja, kad šių metų kovo 20 d. jis gavo iš Ž.Saburin 10 elektroninių laiškų. Pirmame laiške ji grasino pradėti didžiulį pragaištingą karą.

A.Boldvinas rašė: „Kaltinamoji atsiuntė man dar vieną elektroninį laišką, kuriame rašė… kad susitaupė pinigų ir atskrenda į Niujorką manęs aplankyti. Ji rašė, jog nesvarbu, kiek jai tai kainuos. Taip pat rašė, kad galiu kreiptis į FTB ir prašyti, kad ją pasodintų į kalėjimą arba paskambinti ir su ja pasikalbėti.“

Nuo balandžio 2 iki balandžio 3 d. A.Boldvinas gavo 12 elektroninių laiškų. Viename aktorė pareiškė trokštanti tapti Ženevjeva Boldvin.

Šiais metais Ž.Saburin atvyko į aktoriaus užmiesčio namus Hamptons rajone, paskui pasirodė jo namuose Manhatane. Tada ją suėmė. A.Boldvino teigimu, ji pasirodydavo ir renginiuose, kuriuose jis dalyvaudavo.

A.Boldvinas ir Ž.Saburin susipažino 2002 metais vieno filmo filmavimo aikštelėje. Po to jis pakvietė ją pietų, tiesiog norėdamas duoti patarimų profesiniais klausimais.

Tiesa, Ž.Saburin advokatas Morisas Serkarzas teigia, jog po pietų jis parlydėjo ją į viešbutį, be to, jo ginamoji nepersekiojo aktoriaus, o tiesiog norėjo išsiaiškinti, ar jis gali atsakyti tuo pačiu į jos karštus jausmus.

Ž.Saburin kaltinama priekabiavimu ir persekiojimu. Rugpjūtį prasidės teismas.

„Telegraph.co.uk.“, „DELFI“ INF.

2012-07-28 10:00