Aukštaitijos Verslas

Sklando gandai apie vestuves


Nejaugi per Naujųjų sutiktuvėms skirtą vakarėlį Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas pagaliau susituokė? Sklando gandai, kad šeimų ir artimųjų akivaizdoje paskutinę minutę jie nusprendė vienas kitam prisiekti amžinus įžadus, skelbia „The Daily Mail“.

PHOENIX, AZ - MARCH 24:  Actress/singer Miley Cyrus (L) and actor Liam Hemsworth in the audience during Muhammad Ali's Celebrity Fight Night XVIII held at JW Marriott Desert Ridge Resort & Spa on March 24, 2012 in Phoenix, Arizona.  (Photo by Michael Buckner/Getty Images for CFN)

2017 metus pora pasitiko vienas kitam padovanodami aistringą bučinį ir tai paviešino socialiniuose tinkluose. Nori nenori peršasi mintis, kad M. Cyrus ir L. Hemsworthas turėjo ir dar vieną ypatingą progą švęsti – ir tai nebuvo vien naujų metų pradžia.

Kaip skelbia „NW Insider“, pora nusprendė slapta susituokti būtent per Naujųjų metų vakarėlį San Diege, kuriame dalyvavo abiejų šeimos. „Tai buvo absoliučiai paskutinės minutės sprendimas“, – teigia šaltinis, kuris pridūrė, jog ceremonijos svečiai sužinojo, kur ji vyks, likus vos kelioms valandoms iki pradžios. „Šventėms į San Diegą atvyko visa Liamo šeima, mieste tuo metu viešėjo ir M. Cyrus artimieji. Manau, kad jie tiesiog pasinaudojo proga, kad visi jiems brangiausi žmonės atsidūrė vienoje vietoje“, – pabrėžia šaltinis.

Tą vakarą M. Cyrus socialiame tinkle paviešino nuotrauką, kuriai pozavo su Liamo mama Leonie Hemsworth ir savo mama Tish Cyrus. Skelbiama, kad pora įžadus pasirašė pati, akcentuodama, kad jie – artimos sielos. Be to, šaltiniai teigia, kad pora artimiausiu metu norėtų ir šeimos pagausėjimo: jiedu ketina įsivaikinti kūdikį. „Daily Mail Australia“ susisiekė su poros atstovais ir paprašė komentaro, tačiau jo nesulaukė.

Delfi inf. 

2017-01-10 12:08