Aukštaitijos Verslas

Sumainė aukso žiedus


Nors apie juos siejantį ryšį kalbėti pradėta vos prieš metus, dabar Bleik Lively ir Rajanas Reinoldsas jau teisėti sutuoktiniai, praneša people.com. Šaltinis patvirtino, kad įsimylėjėliai susituokė šeštadienį, rugsėjo 8 dieną, Pietų Karolinos valstijoje, Mt. Pleasant mieste, visiškai šalia Čarlstono.

Vakare didelėje baltoje palapinėje vyko svečių priėmimas. Tris dainas gyvai atliko Floransė Velš iš grupės „Florence and the Machine“, kuri yra gera juostos „Liežuvautoja“ žvaigždės draugė. Svečius vėliau linksmino didžėjus.

Šventei skirtas tortas buvo atvežtas iš Virdžinijos. Mieste buvo pastebėtos B.Lively motina ir sesuo.

Abiejų aktorių atstovai jokių komentarų šia tema nepateikė.

Kiek anksčiau šiais metais B.Lively ir R.Reinoldsas įsigijo namus Bedforde, Niujorko valstijoje. Vėliau pora buvo ne kartą pastebėta liejanti prakaitą vietos sporto klube, leidžianti laiką su savo šeimomis Niujorke ir Vankuveryje, kur ir gimęs R.Reinoldsas. Jį žurnalas „People“ 2010 metais išrinko seksualiausiu vyru.

Juostoje „Žaliasis žibintas“ kartu vaidinusi pora apie savo santykius nelinkusi kalbėti. Vis dėlto 25 metų B.Lively šią vasarą leidiniui „Marie Claire“ sakė: „Tikrai patrauklu, kai vyras gali gerai rengtis.“

Dešimt metų vyresnis R.Reinoldsas anksčiau buvo vedęs aktorę Skarlet Johanson. Poros šeiminis gyvenimas truko dvejus metus, 2010-aisiais jie išsiskyrė.

B.Lively tai pirmoji santuoka. Anksčiau ji susitikinėjo su juostoje „Liežuvautoja“ taip pat nusifilmavusiu kolega Penu Bedglei.

„DELFI“ INF.

2012-09-11 08:00