Aukštaitijos Verslas

Judėjimas TAIP prašo ištirti VRK nario L.Ulevičaus veiksmus


Judėjimo TAIP atsakingasis sekretorius Robertas Filistovičius kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) ir į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), prašydamas ištirti, ar VRK narys Liutauras Ulevičius nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje bei Vyriausiosios rinkimų komisijos įstatymo reikalavimų. R. Filistovičius skundžiasi L. Ulevičiaus persekiojimu ir nepagrįstais kaltinimais.

Pasak R. Filistovičiaus, L. Ulevičiaus viešjųjų ryšių akcijos prasidėjo dėl visuomeninio judėjimo TAIP patalpų langų dekoro, kai L. Ulevičius apkaltino judėjimą neteisėtai reklamuojantis.

„Nemanome, jog dekoruodamas patalpų langus visuomeninis judėjimas TAIP pažeidė kokius nors teisės aktus. Kol kas jokių oficialių perspėjimų nei iš VRK, nei iš kitų institucijų nesame gavę”, – teigė R. Filistovičius.

Jis taip pat pažymėjo, kad L. Ulevičius skleidžia nepagrįstą informaciją dėl esą padaryto administracinio teisės pažeidimo, administracinio teisės pažeidimo protokolo surašymo aplinkybių ir klaidingai informuoja visuomenę apie tariamą atvesdinimą.

„Neturiu jokių oficialių duomenų, kad mano atžvilgiu būtų pradėtas koks nors tyrimas ar būčiau oficialiai šaukiamas dalyvauti kokiose nors teisinėse procedūrose”, – tvirtino R. Filistovičius.

“Inicijuojame tyrimą, nes nežadame taikstytis su valdininkų savivale ir neteisėtais veiksmais”, – sako R. Filistovičius.

Sekunde.lt

2012-08-10 14:30