Aukštaitijos Verslas

Savęs paieškos – su fotoaparatu rankose


egle-kuzminaite-asmenine-nuotrStudijas besirenkantys abiturientai dažnokai nerimauja, kad šis sprendimas nulems visą likusį gyvenimą, tačiau keisti savo veiklos kryptį ir ieškoti tikrojo pašaukimo niekada nevėlu. Tuo įsitikinusi panevėžietė Eglė Kuzminaitė, nes tik įpusėjus studijoms atrado tikrąjį savo pašaukimą – kūrybą.

Eglė prisipažįsta fotografuoti pradėjusi vos prieš trejus metus.

„Kartą, viduržiemį, viešėdama pas močiutę kaime išėjau pavedžioti šunį. Bevaikščiodama pastebėjau nepaprastai gražiai saulės apšviestą sniegą, tą akimirką tiesiog privalėjau išsitraukti telefoną ir viską įamžinti“, – pradžią prisiminė  mergina.

Tiesa, grįžusiai namo pradedančiajai fotografei teko gerokai nusivilti. Telefonu darytos nuotraukos kompiuterio ekrane atrodė išblukusios, išsiliejusios ir visiškai nepriminė to vaizdo, kurį tą dieną matė. Būtent šis nusivylimas paskatino E. Kuzminaitę įsigyti profesionalią techniką ir jau rimtai pasinerti į fotografijos pasaulį.

„Kai įsigijau fotoaparatą, pasivaikščiojimai, įdomių vaizdų ieškojimai, bandymai viską užfiksuoti man tapo tarsi priklausomybe, – šypsosi Eglė. – Jaučiu, kad tuo metu nusiraminu, o puikiai pavykę kadrai teikia begalinį džiaugsmą. Be to, fotografija padėjo atrasti iki šiol nematytą Lietuvos grožį. Net ir paprasčiausia žolelė nuotraukoje gali atrodyti itin įspūdingai.“

Visą straipsnį skaitykite naujausiame „Panevėžio balso“ numeryje.

Panevėžio-balsas-logo

2017-01-07 07:40