Aukštaitijos Verslas

Konservatorių vėliavos nebeneš


Vyriausybės atstovė Panevėžio apskrityje Rasa Šošič išstoja iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos. Valdininkė neatskleidžia priežasčių, kodėl padeda partinį bilietą, tačiau tikina širdyje ir toliau liekanti konservatorė.

Prašo nesieti su V.Matuzu

Šiemet vasarį į Vyriausybės atstovo Panevėžio apskrityje kėdę atsisėdusi konservatorė, buvusi seimūno Vito Matuzo patarėja Rasa Šošič praėjusią savaitę parašė pareiškimą išstoti iš Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos.

Ji kategoriškai atsisako atskleisti pasitraukimo motyvus, tačiau teigia, kas tai tikrai nesusiję su buvusiam TS-LKD partijos Panevėžio skyriaus pirmininkui V.Matuzui iškelta byla, kurioje jis įtariamas sukčiavimu, piktnaudžiavimu tarnyba ir padėtimi, dokumentų klastojimu.

R.Šošič piktinasi kalbomis esą ji dabartines pareigas gavusi per partiją.

„Aš laimėjau konkursą Vyriausybės atstovo vietai užimti. Šios pareigos nėra politinio pasitikėjimo ir su mano naryste TS-LKD partijoje niekaip nesusijusios“, – pabrėžė ji.

Buvusiai konservatorei apmaudu dėl kai kurių partijos kolegų elgesio – viešumoje jie mėgina sudaryti vaizdą, neva ji įstojusi į partiją, kad gautų dabartinį darbą, o jį gavusi trenkė durimis.

Pasak R.Šošič, TS-LKD buvo pirmoji partija, kurios nare ji tapo. Palikusi konservatorius ji neketina šlietis prie kitų politinių jėgų.

„Tėvynės sąjungos idėjos yra mano idėjos, mano vertybės. Partijoje buvau ne vienerius metus. Nemanau, kad kažkas keičiasi žmogaus viduje, kai jis parašo pareiškimą išstoti iš partijos“, – kalbėjo Vyriausybės atstovė Panevėžio apskrityje.
R.Šošič stebėjosi, kodėl jos pasitraukimas iš partijos sulaukė tiek dėmesio.

„Esu tik eilinė partijos narė, neturiu jokiu pareigų. Partijoje vyksta normali kaita – vieni išeina, kiti ateina“, – teigė ji.

Nori užsitikrinti ramybę?

TS-LKD partijos Panevėžio skyriaus laikinai pirmininko pareigas einanti Romualda Šerplienė sakė nežinanti, kodėl R.Šošič palieka jų gretas. Valdininkė esą paliko pareiškimą, ir tiek.

R.Šerplienė, paklausta, gal iš partijos rinkimų išvakarėse, be R.Šošič, bėga daugiau narių, atsakė, kad ne.

„Yra išeinančiųjų dėl amžiaus, sveikatos būklės ar dėl kitų motyvų, bet priimame ir naujų narių“, –  paaiškino ji.

Iš V.Matuzo partijos skyriaus vairą laikinai perėmusi R.Šerplienė samprotavo, kad kiekvienas žmogus laisvas elgtis, kaip jam atrodo geriausia, bet, pavyzdžiui, ji neįsivaizduoja savęs paliekančios konservatorių gretas.

„Mano tėvai karstuose apsiverstų“, – sakė politikė.

TS-LKD partijos Panevėžio skyriaus pirmininko pavaduotojas Viktoras Trofimovas neslėpė, kad R.Šošič pasitraukimas jam nebuvo staigmena. Partijos kolegė jam jau anksčiau buvo užsiminusi apie savo ketinimus.

V.Trofimovas leido suprasti, kad politinė bendražygė nuo jo neslėpė ir motyvų, tačiau jis mano neturįs teisės to viešinti.
Panevėžio tarybos narys konservatorius Raimondas Pankevičius R.Šošič atsisakymą narystės partijoje komentavo lakoniškai.

„V.Matuzas turi retą gebėjimą pasirinkti komandą, kuri jį išduoda“, – rėžė politikas.

(…)

Visą Ingos SMALSKIENĖS straipsnį  skaitykite liepos 3 d. Sekundėje.

Dienraštį galite įsigyti spaudos kioskuose, prekybos centruose bei kitose prekybos vietose.

2012-07-03 09:24


Komentarai

  • laira 2012-07-03 09:42

    Taigi čia viskas aišku, Seimo rinkimuose koncervai nebelaimės, o šiltą darbo vietą išsaugoti tai norisi…