Aukštaitijos Verslas

Paskelbtas konkursas Panevėžio LEZ valdytojui parinkti


Rugpjūčio 9 dieną LR Ūkio ministerija paskelbė tarptautinį konkursą penkių naujų laisvųjų ekonominių zonų (LEZ) valdymo bendrovėms atrinkti. Tikimasi, kad iki metų pabaigos atrinkus valdytojus naujos LEZ pradės veiklą ir aktyvią investuotojų paiešką.

Tarptautinio konkurso Panevėžio LEZ geriausiam statutui bei verslo planui parengti ir steigėjų grupei parinkti komisijoje dirbs ir Panevėžio miesto mero pavaduotojas Petras Narkevičius bei Savivaldybės Ekonomikos ir turto valdymo skyriaus vedėjas Antanas Stoka.

„Konkurso dalyviai gali būti visi fiziniai ir juridiniai asmenys. Komisija atrinks steigėją ar steigėjų grupę, paskelbs laimėtoją, įsteigs LEZ valdymo bendrovę, kuri su Vyriausybės įgaliota institucija pasirašys sutartį 49 metams. O Panevėžio miesto savivaldybė su bendrove pasirašys LEZ teritorijoje esančių žemės sklypų nuomos sutartis“, – sakė P.Narkevičius.

Skirtingai nei kitų miestų, Panevėžio LEZ teritorijoje jau įrengta infrastruktūra. Savivaldybė pramonės parkui, kurio pagrindu kuriama LEZ, surado 4 investuotojus. Jei LEZ operatorius pasirašys su jais sutartį, bendra investicijų suma siektų 113 mln. Lt., būtų sukurta apie 250 naujų darbo vietų.

Panevėžio miesto savivaldybės inf.

2012-08-10 15:01