Aukštaitijos Verslas

K. Maksvytis: „Nepavykus rungtynių pradžiai, suveikė planas „B“

Kazys Maksvytis

K. Kavolėlio nuotr.

Europos taurės turnyro antrame ture Panevėžio „Lietkabelis“ du kėlinius buvo priverstas vytis Vokietijos čempionato lyderę Ulmo „Ratiopharm“. Tačiau po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkai pavijo, o mačo pabaigoje išplėšė pergalę 86:84 (17:27,24:26,19:11, 26:20) prieš svečius iš Vokietijos.

„Treneriai dažniausiai yra patenkinti tokiomis rungtynėmis. Mačo pradžioje nepavyko mūsų pirminis planas, buvome atsilikinėjančiųjų vaidmenyje. Džiaugiuosi, kad pakeitėme žaidimą, komanda grįžo į rungtynes bei pasiekėme pergalę.

Mačo paskutinėmis sekundėmis vos nesusikomplikavome savo padėties, bet čia yra TOP-16 etapas, visos komandos stiprios ir kiekvieną pergalę bus sunku iškovoti“, – po pergalės prieš „Ratiopharm“ ekipą teigė „Lietkabelio“ strategas Kazys Maksvytis.

„Varžovai atvyko be savo aukštaūgių, tai mums anaiptol nepadėjo: įsižaidė jų lyderis Raymaras Morganas ir mūsų aukštaūgiams buvo neparanku žaisti prieš jį. Bet akcentavome, kad turime žaisti agresyviai ir taui antroje mačo pusėje atsipirko. Dažniau pradėjome keistis ginamaisiais, neleidome pelnyti lengvų taškų. Tai padėjo perlaužti rungtynių eigą“, – pridūrė K. Maksvytis.

„Lietkabelio“ vyriausiasis treneris priminė, kad ekipai šis mėnuo ypač sudėtingas: dvejos rungtynės prieš Kauno „Žalgirį“, išvykoje – „Neptūnas“, be to savaitės viduryje – Europos taurės rungtynės. „Lengva nėra, bet džiaugiamės, kad šiek tiek pasigerinome savo nuotaikas. Bet visą tai teks užmiršti ir sekmadienį Klaipėdoje laukia nauja kova su „Neptūnu“, – pridūrė K. Maksvytis.

Artimiausias rungtynes Panevėžio „Lietkabelis“ žais sekmadienį Klaipėdoje prieš „Neptūną“ (17 val.).

2017-01-11 22:15