Aukštaitijos Verslas

Taurė iškeliavo iš Panevėžio


Panevėžio futbolo akademijos stadione virė futbolo aistros. Dirbtinės dangos aikštėje vyko didelė futbolo veteranų šventė – buvo organizuotas jau penktasis tarptautinis veteranų futbolo turnyras. Jame dalyvavo šešios komandos.

Panevėžyje vykusiame turnyre, be dviejų šeimininkų komandų, dėl nugalėtojų taurės varžėsi Ukmergės „Vienybė“, Kėdainių „Nevėžis“, Žodino „Torpedo“ (Baltarusija) ir Mytiščių „Mytiščiai“ (Rusija).

Surengtose varžybose netrūko gražių įvarčių, vyriškos kovos ir svarbiausia – geros nuotaikos. Turnyro nugalėtojais tapo svečiai iš Baltarusijos – draugiškame turnyre jie nepatyrė pralaimėjimo ir į savus vartus nepraleido nė vieno įvarčio. Antrą vietą iškovojo „Ekrano veteranai“, jie nugalėtojams bendroje įskaitoje nusileido tik įvarčių santykiu. Trečia vieta atiteko komandai iš Rusijos, ketvirti liko „Vienybės“ žaidėjai, penkta – „Nevėžio“ komanda, o šešti – „Ekrano senjorai“.

Pasibaigus turnyrui buvo išrinkti geriausi žaidėjai. Geriausiu „Ekrano veteranų“ ekipos žaidėju buvo pripažintas V.Bikinas, o „Ekrano senjorų“ – A.Mykolaitis. Viso turnyro geriausiu žaidėju buvo pripažintas „Torpedo“ ekipos futbolininkas M.Klusas.

Pasibaigus turnyrui visi dalyviai buvo pakviesti į Panevėžio bendruomenių rūmus, kur buvo surengtas iškilmingas uždarymas. Panevėžio „Ekrano senjorai“ dėkoja visiems, padėjusiesiems surengti gražų turnyrą: generaliniam rėmėjui Aleksandrui Michelsonui, Panevėžio miesto merui Vitalijui Satkevičiui, PKKSC, Panevėžio bendruomenių rūmų direktoriui Gvidui Viliui, kultūrinių renginių organizatorei Sandrai Myškienei, „Ekrano“ techniniam direktoriui Valdui Šteinui, FA direktoriui Dariui Butkui, Panevėžio apskrities futbolo federacijai.

Parengė V.Kazlauskas

2012-09-13 10:28