Aukštaitijos Verslas

Knarkimas – mirtinai pavojinga, bet pagydoma liga


Knarkimas labai nemalonus. Atrodo, kad nuo jo labiausiai
kenčia ne pats knarklys, o aplinkiniai žmonės. Miegoti ar būti šalia knarkiančio
žmogaus yra nemalonu, tai erzina, neleidžia atsipalaiduoti, normaliai
išsimiegoti ir pailsėti. Daugelis jaučia antipatiją knarkliams, mėgsta iš jų
pasišaipyti. Tokia neapykanta šeimoje neretai tampa barnių ar net skyrybų
priežastimi. Bet iš tiesų knarkimas kelia daug didesnį pavojų pačiam knarkiančiajam.

Kas yra knarkimas?

Manoma, kas knarkimas kamuoja apie pusę visų žmonių. Dažniausiai dėl šios problemos kenčia 40-50 metų žmonės, ypač aukšti ir stambūs vyrai. Tačiau knarkia ir moterys, ir vaikai. Jie dažniausiai knarkia dėl įvairių kvėpavimo takų sutrikimų – adenoidų, padidėjusių tonzilių, lėtinės slogos.

Knarkimo garsas atsiranda dėl to, kad liežuvio šaknis liečia gomurį, o pro jį praeinantis ir užkliūvantis oras jį suvirpina. Tokio susilietimo priežastis – miego metu atsipalaiduojantys minkštojo gomurio ir nosiaryklės raumenys. Jie blokuoja kvėpavimo takus ir trukdo įkvėpti orą. Knarkimo metu sutrinka, net trumpam sustoja kvėpavimas, organizmas gauna mažiau deguonies, sulėtėja širdies ritmas. Smegenys nuolat siunčia komandą „kvėpuoti“. Norėdama kompensuoti deguonies trūkumą, širdis ima stipriau plakti, kraujospūdis staigiai trumpam pakyla.

Kova už gyvybę

Visa tai kartojasi nuo 100 iki 500 kartų per vieną naktį. Tokie plaučių, širdies, smegenų ir kraujagyslių sistemos ritmo pakitimai miegant provokuoja kaskart pasikartojančią ir vis stiprėjančią širdies aritmiją, padidina tokių mirtinai pavojingų reiškinių, kaip infarktas ir insultas, tikimybę. Gali atsirasti ir hormoninių sutrikimų,  todėl silpnėja lytinis potraukis, atsiranda impotencija.

Knarkiantis žmogus miega neramiai, sapnuoja baisius sapnus, nuo savo knarkimo dažnai pats pabunda. Tai alina jo nervų sistemą, žmogus nepailsi, tampa irzlus. Knarkiančiojo organizmui tenka tiesiog kovoti už gyvybę ir jis šaukiasi pagalbos.

Padės EKSTRA-LOR

Neseniai surasta veiksminga ir paprasta priemonė kovoti su knarkimu. Maskvos profesorius Vladimiras Loščilovas sukūrė nesudėtingą kompaktinį polimerinį,  vaikišką žinduką primenantį prietaisą, jis ne tik sustabdo knarkimą, bet pamažu ir visiškai jį išgydo. Prietaiso, vadinamo EKSTRA-LOR, išbandymai didžiausiose medicininėse įstaigose patvirtino gerus gydymo rezultatus.

Jis aprobuotas ir Lietuvos sveikatos apsaugos ministerijoje. Prietaiso veikla pagrįsta reikiamos liežuvio padėties užfiksavimu, tai pakeičia nosiaryklės dažnines rezonansines charakteristikas.

EKSTRA-LOR prietaisu labai lengva ir patogu naudotis. Prieš užmiegant reikia įdėti jį į burną. Iš pradžių, kol prie jo priprantama, – tik kuriam laikui, vėliau galima ramiai miegoti su šiuo „žinduku“ burnoje. Prietaisą kiekvienas žmogus gali pritaikyti pagal savo burnos ertmės ypatumus. Knarkimas sumažėja ar net išnyksta jau po kelių dienų EKSTRA-LOR naudojimo. Po 15-20 dienų prietaiso naudojimo, knarkimui išnykus ir esant normaliam kvėpavimui, EKSTRA-LOR galima nebenaudoti.

Įsigykite prietaisą EKSTRA-LOR, jis be vaistų ir chirurginių operacijų išgydys knarkimą, dantų griežimą, padės išvengti kvėpavimo sutrikimų miegant, deguonies trūkumo kraujyje, normalizuos širdies veiklą. Išnykus knarkimui pagerės jūsų savijauta, sveikata, geras poilsis suteiks daugiau energijos ir tokiu būdu pailgins jūsų gyvenimą. Sumažės infarktinių, insultinių ligų galimybė. EKSTRA-LOR suteiks visavertį poilsį ne tik jums, bet jūsų mylimiems žmonėms.

Evija Lipartė

2006-04-06 12:00


Komentarai (5)

 • Linas 2012-09-09 20:17

  Baikite čia siūlyti tą niekalą Asonor,kurį,kaip narkomanai vartosite visą gyvenimą nuodydami chemija organizmą ir sukraudami milijonus vaistų mafijai.
  Pažiūrėkite kokia idiotiškai apsurdiška ,šio nuodo kaina.per metus suplosite virš tūkstančio.Už tiek jus Klaipėdoje,naujausiu prietaisu išgydys visam gyvenimui nuo knarkimo.
  Kiek dar žmonės tikės tais lochotronais?

 • laima 2012-01-18 17:40

  kokia jo kaina ir kur galima ysigyti

  • jurga 2012-03-13 11:42

   yra daug geresnė ir paprastesnio naudojimo priemonė – Asonor. tai purškalas į nosį. galima nusipirkti tiek vaistinėje, tiek internetinėje parduotuvėje.

 • DIANA 2012-01-09 10:19

  labai noreciau ,kad tik padetu,o kokia jo kaina ir kur ji galima nusipirkti?

  • jurga 2012-03-13 11:42

   yra daug geresnė ir paprastesnio naudojimo priemonė – Asonor. tai purškalas į nosį. galima nusipirkti tiek vaistinėje, tiek internetinėje parduotuvėje.