Sportas

Kiokušin karatė Panevėžio komanda Kėdainiuose.

R. Talačkaitė – kiokušin karatė jaunučių čempionė

2015-03-30 17:51

Šeštadienį kovo 28-ąją Kėdainių naujoje sporto arenoje vyko Lietuvos karatė kiokušin jaunučių 12-14 ir 14-16 metų amžiaus čempionatas. Renginyje dalyvavo beveik 300 sportininkų iš 40 klubų. Panevėžio klubui „Argus“ šioms varžyboms atstovavo 12 sportininkų. Arčiausiai medalio ir suklupę aštunfinalyje buvo… Skaityti toliau

Simonas Bilis

Panevėžiečiui S. Biliui – net 4 NCAA finalo medaliai

Šeštadienį Ajovos (JAV) 25 jardų baseine baigėsi tris dienas trukęs pagrindinis NCAA vyrų plaukimo finalas, kuriame varžėsi ir 4 lietuviai: Simonas Bilis, Tadas Duškinas, Igor Kozlovskij ir Rokas Čepulis. Fantastiškai plaukęs Lietuvos plaukimo rinktinės narys, panevėžietis Simonas Bilis iškovojo net… Skaityti toliau

Nuotraukoje – klubo „Alfa“ senjorai ir teisėjai.

Šotokan karatė senjorų čempionate – panevėžiečių medaliai

Panevėžyje įvyko jau VI-tasis Lietuvos šotokan karatė senjorų čempionatas, kuriame kata rungtyje varžėsi 34, o kumite rungtyje – 28 dalyviai iš 8 karatė klubų, atvyko svečiai iš Anglijos, Londono miesto bei Latvijos klubų. Sportininkai varžėsi kata ir kumitė rungtyse, kategorijos… Skaityti toliau

sales futbolas Panevežio balsas Rekliai4

„Panevėžio balsas“ – naujieji PAFF salės futbolo čempionai

Sekmadienį sužaistas paskutinis Panevėžio apskrities futbolo federacijos (PAFF) salės futbolo čempionato XI turas, kurį papuošė lyderių „Panevėžio balso“ ir „Rėklių“ rungtynės. Prieš mačą „Panevėžio balsas“ prieš varžovus turėjo 3 taškų persvarą, tad šiems pakako ir lygiųjų siekiant iškovoti PAFF čempionų… Skaityti toliau

Banga Panevezys6

Debiutinėse „Panevėžio“ rungtynėse – nesėkmė Gargžduose

2015-03-29 19:42

Panevėžio naujasis futbolo klubas „Panevėžys“ sekmadienį debiutavo LFF I lygos čempionate, komanda 1:3 (0:1) nusileido Gargždų „Bangai“. Pirmajame kėlinyje 22–ąją rungtynių minutę savo ekipą į priekį išvedė Gargždų „Bangos“ žaidėjas Mantas Gudauskas. 44–ąją minutę už traumos simuliaciją geltona kortele buvo… Skaityti toliau

A. Didžgalvio nuotr. "Lietkabelis" - "Prienai" mačo akimirka

„Lietkabelis“ namuose įveikė „Prienus“, lyderiai šventė pergales

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 76:74 (23:18, 20:28, 19:13, 14:15) įveikė Prienų „Prienus“. Panevėžio komandai Mantas Kazonas pelnė 23 taškus, Arnas Labuckas – 18, Jurica Žuža pridėjo 15 taškų. Prienų ekipoje 23 taškus surinko Dominykas Milka,… Skaityti toliau

England v Lithuania

Beviltiškai: Anglija – Lietuva 4:0

2015-03-28 11:15

2016 metų Europos futbolo čempionato atrankos varžybų penktosiose E grupės rungtynėse penktadienį Lietuvos rinktinė išvykoje 0:4 (0:2) pralaimėjo Anglijos komandai ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės. Sausakimšame 90 tūkst. žiūrovų talpinančiame „Wembley“ stadione anglai dominavo nuo pat pirmosios mačo minutės.… Skaityti toliau

Su kamuoliu - M. Ligeika. U. Mikaliūno nuotr.

Sekmadienį – intriguojanti PAFF salės futbolo čempionato pabaiga

2015-03-27 16:53

Sekmadienį, kovo 29-ąją, Panevėžyje, Šermukšnių g. 32 esančiame sporto komplekse bus sužaistas paskutinis 11 turas. Čia susitiks pirmenybių lyderiai „Panevėžio balsas“ (24 taškai) ir antroje vietoje žengiantys „Rėkliai“ (21 taškai). „Rėklius“ išgelbėtų tik pergalė, tuo tarpu „Panevėžio balsą“ pradžiugintų ir… Skaityti toliau

A. Barzdžiaus nuotr.

Lietuvos kiokušin karatė rinktinėje – ir du panevėžiečiai

Paaiškėjo Lietuvos kiokušin karatė suaugusiųjų ir jaunių (iki 18 metų) rinktinių, kurios balandžio 17-18 dienomis dalyvaus Europos čempionate Varšuvoje (Lenkija), sudėtys. Lietuvos suaugusiųjų rinktinės galutinė sudėtis paaiškėjo po papildomos treniruočių stovyklos, kurią Lietuvos kiokušin karatė federacija surengė Trakuose. Po paskutinio… Skaityti toliau

Panevezio krepsinio lyga Mindaugietis Bingo taksi1

Antrąsias pergales iškovojo „Akmenys“ ir „AGP Baltic/Vairolita“

2015-03-26 13:05

Panevėžio krepšinio lygoje (PKL) daugėja komandų, kurios įveikė pirmąjį atkrintamųjų rungtynių etapą lengviausiu keliu – iškovodamos dvi pergales ir laimėdamos seriją sausu rezultatu. A divizione į pusfinalį pirmieji pateko „Akmenys“, kurie antrą kartą 66:50 įveikė „Auksinį kamuolį“. Pirmasis mačas baigėsi… Skaityti toliau