Sportas

Krepsinio_legendos

Krepšinio veteranai – sveiko gyvenimo ambasadoriai

2014-10-24 18:11

Kaip išlikti žvaliam, sveikam bei netapti farmacijos kompanijų vergu? Vienas geriausių krepšinio trenerių Lietuvos istorijoje Vladas Garastas, legendinis krepšininkas Modestas Paulauskas ir olimpinė krepšinio čempionė Angelė Rupšienė pasidalino praktiniais patarimais, kas jiems padeda išlikti energingiems kiekvieną dieną. „Senti nuobodu, bet… Skaityti toliau

Lietkabelis Mazeikiai 7

Pergalių serija nutrūko Estijoje

Pirmąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupėje patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) klubas, kuris išvykoje 77:84 (12:17, 13:18, 22:18, 30:31) nusileido Talino TTU (1/0) krepšininkams. Estijos komanda ėmė savo sąlygas diktuoti nuo pat mačo pradžios ir 12-ąją minutę susikrovė dviženklį… Skaityti toliau

Šachmatai.

Sekmadienį startuos miesto šachmatų lyga

Panevėžio miesto ir regiono šachmatininkų dėmesiui! Šį savaitgalį, sekmadienį, spalio 26 dieną prasidės Panevėžio šachmatų klubo pirmenybės. Dalyvių registracija šachmatų klube (Laisvės aikštė 25B) nuo 10.30 val. Pirmenybės vyks šveicariška 9 ratų sistema pagal klasikinę laiko kontrolę (90 min./ 40… Skaityti toliau

Vilija Sereikaite 02

Tropikų rojuje laukė ne tik stiprios varžovės

2014-10-23 14:40

Europos čempionatas – Centrinėje Amerikoje. Skamba keistai, tačiau būtent Senojo žemyno dviračių treko pirmenybės vyko Prancūzijai priklausančiame Gvadelupos salyne. Jau rašėme, kad 3 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį panevėžietė Vilija Sereikaitė iškovojo bronzą. 27-erių metų lietuvė kovoje dėl trečiosios vietos distanciją… Skaityti toliau

Lietkabelis - Mazeikiai 05

Pergalių serija pratęsta ir BBL kovose

Lengvą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) B grupėje iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (2/0) klubas, kuris svečiuose 86:68 (31:14, 15:21 21:15, 19:19) be vargo susitvarkė su Talino „TLU/Kalev“ (0/2) ekipa. Tai – ketvirtoji iš eilės „Lietkabelio“ pergalė abiejose – LKL ir BBL… Skaityti toliau

Jonas Laurinaitis, dziudo varžybos Lenkijoje

Repeticija prieš Europos čempionatą

2014-10-22 11:53

Vroclave vykusiame tarptautiniame dziudo turnyre sėkmingai startavo Panevėžio sportininkai. Jaunių rinktinės narys, Eduardo Vedlūgos auklėtinis, panevėžietis Romas Girdauskas svorio kategorijoje iki 81 kg iškovojo keturias pergales ir pasiekė finalą. Čia susitiko su šių metų Lietuvos jaunių čempionu Donatu Saboniu ir… Skaityti toliau

FK Rokiskis

Saldus jungtinių pajėgų triumfas

Intriga ir nežinomybė iki paskutinio turo – tokia Aukštaitijos futbolo čempionato pabaiga. O nugalėtoją lėmė vos vienas taškas. Futbolo klubui „Rokiškis“ pakako per 14 rungtynių surinkti 31 tašką, kad aštuonių ekipų pirmenybėse užimtų pirmąją vietą. Šalies ketvirtame pagal pajėgumą (LFF… Skaityti toliau

Lietkabelis Neptunas 6

„Lietkabelis“ išvykoje sutriuškino „Šiaulius“,

2014-10-20 11:44

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynėse sekmadienį Panevėžio „Lietkabelio“ komanda svečiuose 98:78 (28:15, 16:28, 29:12, 25:23) nugalėjo „Šiaulių“ ekipą. Svečiams 23 taškus pelnė peržiūroje dalyvaujantis amerikietis Noa Dalmenas (9 atk. kam.), 14 – Vytenis Čižauskas, 13 – Evaldas Žabas, 11… Skaityti toliau

Vilija Sereikaite Europos cempionatas 2014

Dviratininkei V. Sereikaitei – Europos čempionato bronza

Prancūzijai priklausančioje Gvadelupoje vykusio Europos dviračių treko čempionato moterų 3 km persekiojimo lenktynėse sekmadienį panevėžietė Vilija Sereikaitė iškovojo bronzą. 27-erių metų lietuvė kovoje dėl trečiosios vietos distanciją įveikė per 3 min. 45,811 sek. ir įveikė lenkę Eugeniją Bujak (3 min. 48,329… Skaityti toliau

ekranas-banga-08

„Ekranas“ nepaliko vilčių „Bangai“

2014-10-19 11:48

Panevėžio „Ekranas“ A lygos XXXI ture namuose 4:1 (2:1) įveikė Gargždų „Bangos“ komandą ir skirtumą iki turnyro lentelės penktos vietos sumažino iki 5 taškų. Panevėžio „Ekranas“ pratęsė pergalių seriją A lygos čempionate. Šeštąją vietą turnyro lentelėje užimanti ekipa savo aikštėje… Skaityti toliau