Sportas

zalgiris BC

LKL finalas prasidėjo „Žalgirio“ pergale

2015-05-29 09:35

Lietuvos vyrų krepšinio lygos (LKL) pirmosiose finalo rungtynėse ketvirtadienį nugalėtojo titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ namuose 73:66 (24:18, 19:13, 12:13, 18:22) įveikė Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipą ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0. Kauniečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 24:18,… Skaityti toliau

Sunkioji atletika 18 Viktoras Suiskij

Prieš finalą – gera repeticija Kaliningrade

2015-05-28 16:37

Lietuvos jaunimo ir suaugusiųjų zoninėse varžybose Panevėžyje šeimininkai iškovojo 5 kelialapius į finalinį šalies sunkiosios ateltikos finalą Klaipėdoje. Aukštaitijos sostinėje iš viso varžėsi apie 40 sportininkų iš Panevėžio, Anykščių, Rokiškio, Šiaulių. Klaipėdoje su pajėgiausiais svorio kategorijos iki 69 kg jaunimo… Skaityti toliau

motokrosas Sema

Startas namuose nenuvylė klubo vadovo

Praėjusį šeštadienį Panevėžyje vykusiose Edvardo Ramono motokroso taurės varžybose trasos šeimininkai neturėjo pagrindo liūdėti. Motokroso klubas „Sema“ bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą, į priekį pagal taškus praleido tik gausią IBC komandą. Kartu vyko ir retro motokroso varžybos, čia „Retro 750… Skaityti toliau

orientacininkai

Orientavimosi čempionate – visų spalvų medaliai

Savaitgalį Marcinkonių ir Druskininkų apylinkėse vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas. Daugiau kaip 500 sportininkų ir 165 komandos varžėsi vidutinės trasos ir estafečių varžybose. Estafečių varžybose jaunučių mergaičių gretose šalies čempionėmis tapo panevėžietės Martyna Baranauskaitė, Neda Pruščikaitė ir Solveiga Kaluinaitė. Sėkmingai… Skaityti toliau

drakonu lenktynes

Panevėžyje startuos Drakonų valčių lenktynės

2015-05-27 20:00

Jau dešimtį metų skaičiuojantis ir paslaptingu pavadinimu pramintas Drakonų valčių judėjimas Lietuvoje šią vasarą pasirengęs užkariauti šalies gyventojų širdis, o pirmosios varžybos bus surengtos būtent Panevėžyje. Pirmą kartą organizuojamos lenktynės kvies keliolikos miestų gyventojus į nemokamų renginių ciklą, kur bus… Skaityti toliau

Sporto rūmai

Sporto karalienės ašaros (papildyta)

Šią savaitę Lietuvos lengvosios atletikos federacijos kalendoriuje buvo numatytas Panevėžio atvirasis lengvosios atletikos čempionatas ir jaunių žaidynės, tačiau prieš kelias dienas varžybos buvo išbrauktos ir renginys neįvyks.   Dangos būklė apgailėtina Lengvosios atletikos specialistai ne vienerius metus skundėsi dėl prastos… Skaityti toliau

begimas

Įveiktais kilometrais papildys miesto biudžetą

2015-05-26 18:37

Apie šimtą tūkstančių gyventojų turinčiame Panevėžyje bėgikų gretos nėra itin gausios. Pastaraisiais metais Aukštaitijos sostinėje vykusios bėgimo varžybos prie starto linijos sukviesdavo vos po kelis šimtus dalyvių, tai sudaro 0,3 procento visų miesto gyventojų. Sieks rekordo Kalbant dar paprasčiau –… Skaityti toliau

received_363315257208391

Austrijoje lengvaatlečiai nugalėjo trijose rungtyse

Panevėžio lengvaatlečiai savaitgalį dalyvavo Austrijoje vykusiose 45-osiose Franco Šusterio atminimo varžybose, čia varžėsi jauniai ir jaunučiai iš Austrijos, Vokietijos, Lenkijos, Čekijos, Slovakijos ir Lietuvos (Panevėžio ir Palangos). Panevėžiečiai laimėjo tris pirmąsias vietas: Gabija Galvydytė nugalėjo 1000 m jaunių bėgime (2:57.37),… Skaityti toliau

Rankinis 15

Mieste stipriausia – „Abitūros 96“ ekipa

2015-05-25 17:42

Praėjusią savaitę Panevėžyje baigėsi miesto rankinio čempionatas, kuriame vieno rato sistema žaidė penkios mūsų miesto ekipos. Šiuo turnyru Panevėžio rankinio bendruomenė pažymėjo sezono pabaigą. Pirmąją vietą užėmė „Abitūra 96“, kurios pagrindą sudarė Lietuvos I lygos bronzos medalių laimėtojai. Komanda visus… Skaityti toliau

Darzelinuku krepsinio cempionatas0044

Mažiesiems krepšininkams – A. Sabonio dėmesys (nuotraukos)

2015 metų Lietuvos darželinukų čempionato nugalėtojus ir prizininkus apdovanojo legendinis krepšininkas Arvydas Sabonis. Antrus metus iš eilės Panevėžio „CIDO‟ arenoje buvo surengtas nacionalinis darželinukų turas, kuriame varžėsi penkių miestų atstovai – Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos. Vilnių atstovavo Sostinės… Skaityti toliau