Sportas

HC Grifas komandine

Panevėžio rankininkai staigmenos nepateikė

2016-09-30 07:46

Kauno halėje rankinio sirgaliai stebėjo titulų išsiilgusio „Granito-Kario“ ir Panevėžio „Grifo-R. Sargūno sporto gimnazijos-KKSC“ dvikovą. Prieš rungtynes buvo tikimasi, kad kauniečiai įrodys, kad sunki pergalė Varėnoje buvo atsitiktinumas. Nors Panevėžio ekipa laikoma tokia, kuri gali nustebinti varžovus, šįkart staigmenų „grifai“… Skaityti toliau

Juventus

„Juventus“ pateko į Čempionų lygos pagrindinį turnyrą

Krepšinio Čempionų lygos, kurią organizuoja FIBA, antrojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse ketvirtadienį Utenos „Juventus“ komanda namuose 77:59 (16:17, 20:11, 28:14, 13:17) nugalėjo „FC Porto“ (Portugalija) ekipą ir pateko į pagrindinį etapą. Utenos komandai po 13 taškų pelnė Džamaras Digsas (Jamar… Skaityti toliau

Lietkabelis

„Lietkabelis“ patyrė pirmąją nesėkmę

2016-09-28 21:22

LKL čempionate trečią pergalę iš eilės iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Sostinės komanda namuose po labai įtemptos kovos 68:66 (15:21, 27:15, 9:16, 10:6) palaužė Panevėžio „Lietkabelį“ bei liko vienintelė ekipa, kuri šiame sezone dar nepatyrė pralaimėjimo. Rezultatyvūs perdavimai: Per pirmas dvi… Skaityti toliau

V.Laurinaitis_K.Sleiva_M.Mizgaitis

Kariškių čempionate – K. Šleivos bronza

Makedonijoje vykusiame pasaulio kariškių imtynių čempionate Lietuvos kariuomenės komanda, sudaryta iš šešių graikų-romėnų ir vieno laisvųjų imtynių atstovo, iškovojo tris medalius – vieną sidabro ir du bronzos. Lietuvos Krašto apsaugos savanorių pajėgoms atstovaujantis panevėžietis Kristupas Šleiva (66 kg) iškovojo bronzos… Skaityti toliau

Jonas Kazlauskas EPA ELTA

J. Kazlauskas sprendimo nepakeitė: palieka rinktinę

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) vadovams nepavyko perkalbėti pasitraukti nusprendusio vyriausiojo trenerio Jono Kazlausko, todėl bus ieškoma, kas galėtų užimti jo vietą prie nacionalinės komandos vairo. „Žmogus nusprendė pailsėti“, – tašką šioje istorijoje padėjo LKF prezidentas Arvydas Sabonis. Pasibaigus olimpiniam ciklui… Skaityti toliau

motokrosas 1

Istorinės Lietuvos motokrosininkų pozicijos

Italijoje vykusiame pasaulio tautų komandų motokroso čempionato finale pirmą kartą dalyvavusi Lietuvos rinktinė užėmė aukštą 19-ąją vietą tarp 38 komandų. Istorinis pasiekimas Lietuvos sportininkų kovą pasaulio tautų komandų motokroso čempionate dėl aukštesnių pozicijų sustabdė griūtys trasoje bei atsinaujinusios senos… Skaityti toliau

Rankinis22

Sezono starte pritrūko jėgų

2016-09-26 13:04

Savaitgalį prasidėjo Lietuvos aukščiausioji rankinio lyga, Panevėžio HC „Grifas-Sporto gimnazija-KKSC“ pirmosiose sezono rungtynėse namuose susikibo su „Vilniumi“. Nemažą žaidusių „grifų“ komandos dalį sudarė labai jauni rankininkai, tad jiems nepakako jėgų iki galo priešintis daugiau patirties turintiems „Vilniaus“ rankininkams. Naujojo, iš… Skaityti toliau

Sport trumpai pusmaratonis

Iš Nidos grįžo su jaunimo įskaitos nugalėtojos titulu

Šeštadienį Nidoje vykusiame Lietuvos pusmaratonio čempionate jaunimo įskaitoje nugalėjo panevėžietė Patricija Mingėlaitė. 17-metė bėgimo klubo „Atletai.lt“ narė 21,098 km distanciją įveikė per 1:50,37 val. Absoliučioje įskaitoje aukso medalius iškovojo olimpietis Valdas Dopolskas ir Eglė Sakalaitė. V. Dopolskas pusės maratono distanciją… Skaityti toliau

stalotenisas

Jaunučių žaidynėse – auksas ir bronza

Kaune Lietuvos jaunučių stalo teniso finalinėse varžybose Panevėžio jaunieji stalo tenisininkai bendroje komandinėje įskaitoje tarp 12-kos komandų iškovojo trečiąją vietą. Pirmąsias dvi vietas užėmė Vilniaus 1-oji ir antroji komandos. Mergaičių komanda – Augustė Melaikaitė, Agota Čižauskaitė ir Sofija Plikonytė –… Skaityti toliau

FK Žalgiris

LFF taurę šeštą kartą iškovojo Vilniaus „Žalgiris“

Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ šeštą kartą iš eilės iškovojo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę. Turnyro finale sekmadienį žalgiriečiai 2:0 (0:0) nugalėjo po septynerių metų pertraukos į finalą patekusią Marijampolės „Sūduvą“. 64-ąją min. „Žalgirį“ į priekį išvedė tikslus Andrijos Kaludžerovičiaus smūgis… Skaityti toliau