Sportas

rankinis

Grupės etape pergalių neiškovojo

2015-07-28 09:42

Trečiu pralaimėjimu iš eilės šešiolikos komandų Europos jaunimo (iki 19 metų) merginų rankinio čempionate Ispanijoje grupės varžybas baigė ir toliau dėl 9-16 vietų kovos Lietuvos rinktinė. Sekmadienį trečiojo turo keturių ekipų B grupės rungtynėse Alos Senvaitienės auklėtinės nesugebėjo rimčiau pasipriešinti… Skaityti toliau

irklavimas

Auksinės sekundžių dramos

Pasaulio baidarių ir kanojų jaunimo bei jaunių čempionatas Lietuvos rinktinei susiklostė pagal geriausią scenarijų. Portugalijoje šalies garbę gynė ir vienas panevėžietis. Laimėtojus išaiškino tik fotofinišas Šį sezoną puikius rezultatus demonstruojantis Henrikas Žustautas Portugalijoje pratęsė įspūdingą savo pergalių seriją. Pasaulio jaunimo… Skaityti toliau

Futbolas Panevezys Kelmės Krazante5

Taurės turnyre – pergalingas startas

2015-07-27 11:38

FK „Panevėžys“ pergalingai pradėjo žygį LFF taurės turnyre. Penktadienį vakare vienintelėse antrojo etapo rungtynėse panevėžiečiai namuose net 5:0 (3:0) sutriuškino Kelmės „Kražantės“ komandą. Jau pirmajame kėlionyje dubliu pasižymėjo Mantas Savėnas, iki pertraukos įvartį pelnė Martynas Vasiliauskas. Antrajame kėlinyje varžovų triuškinimą… Skaityti toliau

irklavimas

B. Sapatka pateko į pasaulio čempionato pusfinalį

2015-07-23 13:26

Jaunieji baidarininkai startavo Portugalijoje ketvirtadienį prasidėjusiame planetos jaunimo (iki 23 metų) ir jaunių (iki 19 metų amžiaus) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate. Iš viso čia varžosi apie 1000 irkluotojų iš 62 valstybių. Gana sėkmingai startavo dvivietės baidarės, kurios savo plaukimuose… Skaityti toliau

Panevezys - Trakai 01 Virginijus Liubsys

Į rikiuotę grįžta be naujokų

Beveik trys savaitės – tiek laiko FK „Panevėžys“ neturėjo oficialių rungtynių praktikos, I lygos pertrauką komanda išnaudojo poilsiui. Kol futbolininkai ilsėjosi, „Panevėžio“ klubo valdžia nesnaudė ir buvo arti susitarimo su dviem gana gerai žinomais futbolininkais, kurie galėjo papildyti ekipą. Šį… Skaityti toliau

Bistrampolio taurė konkūrai žirgai9

Įteikė pirmąją Bistrampolio konkūrų taurę

2015-07-22 15:22

Lietuvos raiteliai ir žirgų sporto mylėtojai praėjusį savaitgalį gausiai rinkosi Bistrampolio dvare. Čia pirmąją tradicinę Bistrampolio konkūrų taurę laimėjo aukščiausią reitingą tarp jaunių turinti debiutantė raitelė vilnietė Gintė Vėžauskaitė su žirgu Levu. Ji pergalę išplėšė po persirungimo su Stasiu Uogela… Skaityti toliau

vilnius Zalgiris1

„Žalgiris“ nepateko į trečiąjį Čempionų lygos atrankos varžybų etapą

Europos futbolo klubų Čempionų lygos antrojo atrankos varžybų etapo atsakomosiose rungtynėse antradienį Lietuvos čempionas Vilniaus „Žalgiris“ namuose 0:1 (0:0) pralaimėjo „Malmo“ (Švedija) komandai ir nepateko į kitą etapą. Pergalingą įvartį 55-ąją min. įmušė Antonas Tinerholmas. 79-ąją min. iš aikštės buvo… Skaityti toliau

Emilis Buivydas  ir Benas Sapatka

Į pasaulio čempionatą – kaupti patirties

2015-07-21 16:58

Vakar į pasaulio jaunių ir jaunimo pirmenybes Portugalijoje išvyko Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė. Joje – ir panevėžietis Benas Sapatka. Jis su kolega iš Šiaulių Emiliu Buivydu startuos dviviečių baidarių 1000 m rungtyje. Vaikinų startas – ketvirtadienį. Abu sportininkai… Skaityti toliau

Jonas Kazlauskas ELTA Martyno Ambrazo nuotr

Rinktinė pradėjo pirmąją treniruočių stovyklą

Europos vyrų krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė pirmadienį Palangoje pradėjo pirmąją treniruočių stovyklą. Į ją susirinko 15 iš 17 vyriausiojo trenerio Jono Kazlausko pakviestų kandidatų. Jonas Valančiūnas, kuris dabar sportuoja JAV, prie rinktinės, kaip ir pernai, prisijungs rugpjūčio pradžioje, o… Skaityti toliau

triatlonas Evelina Tomkeviciute1

Pragariškame karštyje – antroji vieta

Praėjusį savaitgalį Kroatijoje Zagrebe vyko Balkanų šalių triatlono jaunių ir jaunučių čempionatas, kuriame dalyvavo ir 9 Panevėžio jaunieji triatlonininkai. Oro sąlygos keitė varžybų programą. Atsižvelgus į tvyrantį didžiulį karštį, kai dieną termometro stulpelis šokteldavo iki 40 laipsnių, teisėjai jaunučiams perpus… Skaityti toliau