Sportas

Panevėžio plaukimo varžybų nugalėtojai

Plaukimo pirmenybėse geriausiais pripažinti V. Labanauskaitė ir M. Lauruška

2015-03-04 14:44

Paskutinį žiemos savaitgalį, vasario 27-28 dienomis, renovuotame „Žemynos“ baseine vyko Panevėžio miesto plaukimo pirmenybės. Geriausia varžybų plaukike pripažinta Viktė Labanauskaitė. Ji 200 m laisvu stiliumi nuplaukė per 2.07,17 ir pagal FINA reitingo taškų skaičiavimo sistemą pelnė 701 tašką. „Šiuo metu… Skaityti toliau

"Sostinės olimpo" nuotr.

Lengvaatlečių medaliai ir kvietimai į rinktinės gretas

Panevėžio lengvaatlečiai Lietuvos jaunių čempionate neliko tik statistai, nors čempionais ir netapo, bet prizininkai sulaukė šalies rinktinės trenerių dėmesio. Pritrūko fortūnos šypsnio Panevėžio sporto vidurinės mokyklos bei Kūno kultūros ir sporto centro lengvaatlečiai paskutinį žiemos savaitgalį dalyvavo Lietuvos jaunių lengvosios… Skaityti toliau

Panevezys2015

Treko varžybose – rekordinis dalyvių skaičius bei kovingos lietuvių nuotaikos

Penktadienį Panevėžyje startuoja svarbiausias dviračių treko sporto renginys Baltijos šalyse, tarptautinės dviračių treko varžybos – „Panevėžys2015“. Trečią kartą rengiamose varžybose trečius metus iš eilės bus gerinamas dalyvių skaičiaus rekordas. Varžybose dėl pergalių šiemet kovos net 17-os šalių dviratininkai. Be sportininkų… Skaityti toliau

Simnas Bilis

Panevėžietis S. Bilis – geriausias ACC konferencijos čempionato plaukikas

2015-03-03 16:24

Simonas Bilis sekmadienį pabaigė savo puikų pasirodymą ACC konferencijos čempionate, kuris vyko Atlantos (JAV) 25 jardų baseine. Tai antros pagal svarbą JAV studentų varžybos po NCAA. Paskutinę varžybų dieną Simonas nugalėjo ir 100 jardų laisvu stiliumi nuotolyje su nauju konferencijos… Skaityti toliau

Albino Radecko treniruojamos PFA-1 ir PFA-2 ekipos, iškovojusios nugalėtojų bei 3-iosios vietos taures.

Iš Utenos – su nugalėtojų ir 3-iosios vietos taurėmis

Praėjusį savaitgalį Utenoje vyko 2007-aisiais gimusių berniukų tarptautinis mažojo futbolo turnyras „Utenis Cup–2015“. Šiame turnyre dalyvavo ir dvi trenerio Albino Radeckos treniruojamos Panevėžio futbolo akademijos komandos. Iš viso turnyre dalyvavo 6 komandos: Utenos KKSC, Vilniaus FM „Žaibas“, FK „Marupe“ (Latvija),… Skaityti toliau

orientacinis sportas

Žiemos sezoną užbaigė medaliais Latvijoje

Panevėžio KKSC orientacininkai baigė žiemos sezoną Latvijoje, Maduonos miestelyje. Bendrai organizuotame Latvijos ir Lietuvos čempionate startavo virš 300 dalyvių. Vidutinėje trasoje M14 grupėje nepralenkiama buvo Malvina Girinskytė, kuri 3,1 km su 14 kontrolinių punktų (KP) įveikė per 28:51 min., šeštą… Skaityti toliau

Iš dešinės pirmas - šalies stalo teniso vicečempionas V. Martinkus.

Užsispyręs žemaitis patvirtino savo žodžius

2015-03-02 14:13

Valdas Martinkus vos nepaneigė Lietuvos stalo teniso bendruomenės prognozės ir nedaug trūko, kad į Panevėžį būtų grįžęs su šalies čempiono taure. Netikėta drama finale Vilniuje pasibaigė tris dienas vykęs 85-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame 32 vyrai ir moterys varžėsi… Skaityti toliau

Bangene4

„Bangenė-Aivera“ sužinojo varžovus atkrintamosiose varžybose

Šį savaitgalį Regionų krepšinio lygos (RKL) stipresniajame A divizione baigėsi reguliarusis sezonas ir komandos išsidalijo varžovus atkrintamosiose varžybose. Vienintelė RKL žaidžianti Panevėžio komanda – „Bangenė-Aivera“ – užėmė 5-tąją vietą. Ji pirmame atkrintamajame etape žais su Vilniaus KM „Citus“ krepšininkais. Spalio… Skaityti toliau

Sales futbolas Panevezio balsas - Stop 04

PAFF pirmenybėse – pirmoji lyderių nesėkmė

Savaitgalį Panevėžio apskrities futbolo federacijos (PAFF) salės futbolo čempionate komandos sužaidė 7-ojo turo rungtynes. Tiesa, prieš šeštadienio kovas nuo 9 val. VIII turo mačą atsikėlė „Atomas“ ir „Panevėžio balsas“, čia pergalę 7:4 (3:2) iškovojo oranžinę aprangą vilkintys „Panevėžio balso“ futbolininkai.… Skaityti toliau

baltija

Atkakliame mūšyje „Lokomotyvas“ pranoko „Baltiją“

Įnirtingame ir atkakliame mače pergalę keturioliktajame „Futsal A lyga“ ture iškovojo Radviliškio „Lokomotyvo“ ekipa, kuri namuose 4:3 (2:1) įveikė lentelės kaimynę – Panevėžio „Baltiją“. Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas Panevėžyje baigėsi „Baltijos“ pergale 4:1. Pirmajame kėlinyje abi komandos demonstravo kibią gynybą,… Skaityti toliau