Aukštaitijos Verslas

Sportas

UUS Futbolas Euro2016 Atkrintamosios Anglija Islandija
Islandijos futbolininkai dþiaugiasi ávarèiu. EPA-ELTA nuotr.
Nica, birþelio 27 d. (ELTA). Prancûzijoje vykstanèio 15-ojo Europos futbolo èempionato ("Euro-2016") aðtuntfinalyje pirmadiená debiutantë Islandijos rinktinë 2:1 (2:1) áveikë Anglijos komandà ir pelnë kelialapá á ketvirtfinalá. IP

EURO2016 sensacija: islandai įveikė anglus

2016-06-28 08:54

Prancūzijoje vykstančio 15-ojo Europos futbolo čempionato aštuntfinalyje pirmadienį debiutantė Islandijos rinktinė 2:1 (2:1) įveikė Anglijos komandą ir pelnė kelialapį į ketvirtfinalį. Jau 4-ąją min. anglai išsiveržė į priekį – po islandų pražangos baudos aikštelėje prieš Rahymą Sterlingą 11 m… Skaityti toliau

FK panevezys

Pavijo čempionato favoritus

2016-06-27 15:09

Taškai. Pirmos lygos XIV ture FK „Panevėžys“ Joninių išvakarėse ketvirtadienį vakare namuose priėmė „Trakų B“ ekipą ir iškovojo sunkią pergalę 2: 1 (1:1). Pergalingas „Boso“ indėlis Mačo pradžia nieko gero nežadėjo: jau 3 min. Rokas Masenzovas pasinaudojo panevėžiečių neapdairumu… Skaityti toliau

LLS Dviraèiai Èempionatas Tuðlaitë
R. Navardauskas ir D. Tuðlaitë - Lietuvos dviraèiø èempionato nugalëtojai. Tomo Gaubio (LDSF) nuotr.
Ignalina, 2016 m. birþelio 26 d. (ELTA). Ignalinoje vykstanèio Lietuvos dviraèio plento èempionais grupinëse lenktynëse tapo olimpieèiai Ramûnas Navardauskas ("Cannondale") ir Daiva Tuðlaitë ("Inpa-Bianchi"). edið

Panevėžietės D. Tušlaitė ir A. Trebaitė apgynė čempionių vardus

Ignalinoje vykstančio Lietuvos dviračio plento čempionais grupinėse lenktynėse tapo olimpiečiai Ramūnas Navardauskas („Cannondale“) ir panevėžietė Daiva Tušlaitė („Inpa-Bianchi“). Vyrų 180 km lenktynėse R. Navardauskas, kuris dėl ligos nestartavo asmeninėse varžybose, finišavo per 4 val. 32 min. 56 sek. Antrąją… Skaityti toliau

UUS Futbolas Euro2016 Prancûzija Airija
Su kamuoliu - prancûzas Antuanas Grizmanas (Antoine Griezmann). EPA-ELTA nuotr.
Lionas, birþelio 26 d. (ELTA). Prancûzijoje vykstanèio 15-ojo Europos futbolo èempionato aðtuntfinalyje sekmadiená ðeimininkai prancûzai 2:1 (0:1) nugalëjo Airijos komandà ir pateko á ketvirtfinalá. DG

EURO 2016: aiškėja ketvirtfinalių poros

Prancūzijoje vykstančio 15-ojo Europos futbolo čempionato aštuntfinalio etapą pradėjo Šveicarijos ir Lenkijos rinktinės. Pagrindinis rungtynių laikas ir pratęsimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Lenkijos rinktinė pirmavo po Jakubo Blaščikovskio įvarčio 39-ąją minutę, o rezultatą 82-ąją min. gražiu smūgiu per save… Skaityti toliau

ruta-meilutyte

R. Meilutytė iškovojo antrąjį aukso medalį (1)

2016-06-26 12:56

Italijoje vykstančiose tarptautinėse plaukimo varžybose “Settecolli 2016”, moterų 50 m plaukimo krūtine rungtyje, lietuvė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį. Finale šeštadienį 19-metė lietuvė finišavo per 30,29 sek. Antrąją vietą užėmė italė Ariana Kastiljoni (31,04 sek.), trečiąją – švedė Dženi Johanson,… Skaityti toliau

ruta-meilutyte-

R. Meilutytei ir G. Titeniui – aukso medaliai

2016-06-25 08:54

Plaukikai Rūta Meilutytė ir Giedrius Titenis triumfavo varžybose Italijoje. Italijoje vykstančių tarptautinių plaukimo varžybų “Settecolli 2016” moterų 100 m plaukimo krūtine rungtyje lietuvė Rūta Meilutytė iškovojo aukso medalį. Finale penktadienį olimpinė čempionė 19-metė lietuvė finišavo per 1 min. 6,15 sek.… Skaityti toliau

Panevėžio Žemynos progimnazijos stadionas06

Futbolo bendruomenei – geros naujienos (1)

2016-06-24 15:00

Aukštaitijos sostinėje viešėję Lietuvos futbolo federacijos prezidentas Edvinas Eimontas bei generalinis direktorius Nerijus Dunauskas su Panevėžio valdžios atstovais aptarė miesto futbolo aktualijas.     Renovuos stadioną Viena pagrindinių susitikimo temų – „Žemynos“ progimnazijos stadiono renovacija. Čia ketinama įrengti visų matmenų… Skaityti toliau

LENGVIOJI_sefleryte_vytauto martuzonuotr

Šalies geriausiųjų lengvaatlečių būryje

2016-06-22 10:57

Šeštadienį Palangoje baigėsi dvi dienas trukęs Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, jame be medalių neliko mūsų miesto lengvaatečiai. Lyderių gretose Kaip gi sekėsi panevėžiečiams? Sidabro medalį kūjo metimo rungtyje iškovojo R. Sargūno Sporto gimnazijos auklėtinė Ugnė Butėnaitė, kuri kūjį nusviedė… Skaityti toliau

UUS Futbolas Euro2016 Kroatija Ispanija
Kroatas Ivanas Periðièius (d) ámuðë pergalingà ávartá maèe su ispanais. EPA-ELTA nuotr.
Bordo, birþelio 22 d. (ELTA). Prancûzijoje vykstanèio Europos futbolo èempionato treèiojo turo rungtynëse D grupëje Kroatijos rinktinë 2:1 (1:1) áveikë nugalëtojos titulà ginanèià Ispanijos komandà. IP

Kroatai pranoko ispanus

Prancūzijoje vykstančio Europos futbolo čempionato trečiojo turo rungtynėse D grupėje Kroatijos rinktinė 2:1 (1:1) įveikė nugalėtojos titulą ginančią Ispanijos komandą. Ispanai jau anksčiau buvo užsitikrinę kelialapį į atkrintamąsias varžybas. 7-ąją min. po puikaus Sesko Fabregaso perdavimo pasižymėjo Alvaras Morata.… Skaityti toliau

UUS Futbolas Euro2016 Anglija Slovakija
Á vartus smûgiuoja Anglijos rinktinës þaidëjas Veinas Rûnis (Wayne Rooney). EPA-ELTA nuotr.
Sent Etjenas, birþelio 20 d. (ELTA). Prancûzijoje vykstanèio 15-ojo Europos futbolo èempionato treèiojo turo rungtynëse B grupëje pirmadiená Anglijos rinktinë suþaidë lygiosiomis 0:0 su Slovakija. DG

Velsas sutriuškino rusus, slovakams ir anglams – po tašką

2016-06-21 07:29

Prancūzijoje vykstančio 15-ojo Europos futbolo čempionato trečiojo turo rungtynėse B grupėje pirmadienį Velso rinktinė 3:0 (2:0) nugalėjo Rusijos komandą ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje. Nugalėtojams po įvartį pelnė Aronas Ramsis (Aaron Ramsey, 11 min.), Neilas Teiloras (Neil Taylor, 20) ir… Skaityti toliau